Ośrodek

Arrow
Arrow
PlayPause
Shadow
Slider

Ośrodek “U Haliny” położony jest w lesie w miejscowości Gołubie w samym sercu Kaszub. Jest to nowo wybudowany, kompleksowo wyposażony obiekt, w którym do dyspozycji Kuracjuszy znajdują się 36 pokoi dwuosobowe z łazienką, 4 pokoje jednoosobowe z łazienką dwa pokoje przystosowane dla osoby niepełnosprawnej oraz dwa apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają umeblowanie odpowiadające standardowi hotelu ***, TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na parterze jest zlokalizowana recepcja, jadalnia oraz sala kominkowa dostępna dla Kuracjuszy przez 24 godziny. W sali kominkowej odbywają się prelekcje prozdrowotne, spotkania z dietetykiem, oraz prezentacje towarów wyprodukowanych przez lokalnych wytwórców (obrusy z haftem kaszubskim, bursztynowa biżuteria, miody z własnej pasieki).

Uwagę przyciąga część Rehabilitacyjna ośrodka zajmująca prawe skrzydło parteru budynku. Tutaj mieszczą się gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, gabinety masażu, gabinety fizykoterapeutyczny oraz sala do ćwiczeń grupowych. Lokalizacja strefy rehabilitacyjnej w budynku dysponującym bazą noclegową zapewnia Kuracjuszom komfort korzystania z zabiegów niezależnie od pory roku.
Położenie ośrodka w niewielkiej odległości od jeziora (jez. Dąbrowskie) wśród lasów, pagórków i łąk w połączeniu z ofertą zajęć rekreacyjnych np.(nordik walking,) stwarza nieograniczone możliwości do czynnego wypoczynku.

Zadbaliśmy również o możliwość uprawiania czynnej rekreacji na świeżym powietrzu wyposażając przylegające do ośrodka tereny zielony w drewnianą wiatę –miejsce, w którym odbywa się gimnastyka lecznicza, fitness oraz zumba. Dodatkowo posiadamy ,,siłownię pod chmurką’’ w skład której wchodzi zestaw 13 urządzeń do ćwiczeń stacjonarnych.
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking mogący pomieścić 40 samochodów.


Mamy nadzieję, że pobyt w Ośrodku Zdrowia i Rehabilitacji ,,U Haliny’’ spełni Państwa oczekiwania, a przede wszystkim wpłynie na poprawę zdrowia.