Turnus wspomagający rozwój osobisty z Beatą Hansli – marzec 2017r.

Turnus wspomagający rozwój osobisty z Beatą Hansli – marzec 2017r.

MIEJSCE: “Centrum Zdrowia i Rehabilitacji U HALINY”
Prowadzący: Intuitive Holistic Coach, podróżniczka, kobieta aktywna i świadoma, pełna optymizmu, wewnętrznej miłości i mądrości, nauczyciel i praktyk – w skrócie Beata Hansli.
TERMIN: 18 III – 01 IV 2017r.

Przyjazd na turnus do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji “U Haliny” jest wspaniałym sposobem, aby rozpocząć drogę do lepszego samopoczucia w zgodzie z mottem “Ciało i ducha ratować żywieniem”. Aby dać Państwu dodatkową możliwość obniżenia poziomu stresu ponad dwa lata temu rozpoczęliśmy współpracę ze znakomitą specjalistką ds.. Rozwoju osobistego p. Beatą Hansli i poszerzyliśmy wybrane turnusy o zajęcia rozwojowe. Pierwszym turnusem tego typu w nowym roku 2017, kiedy mamy zaszczyt gościć p. Beatę jest turnus 18.03.2017r – 01.04.2017r.

W obecnych czasach osiągamy niespotykane do tej pory poziomy stresu. Żyjemy szybko, intensywnie i efektywnie. Zarówno w pracy jak i w życiu wymagamy od siebie 100 i więcej procent zaangażowania nie dając sobie szansy wytchnienia. W ten sposób często docieramy do punktu, w którym nasz organizm mówi dość.
Pojawiają się choroby, zmęczenie, zniechęcenie, brak motywacji i radości z życia. To właśnie ten moment, w którym trzeba zająć się jedną z najważniejszych osób w swoim życiu – Sobą!

Centrum Zdrowia i Rehablitacji U Haliny

Zajęcia z p.Beatą niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem naszych kuracjuszy. W ramach turnusu Rozwojowego oferujemy serię dodatkowych porannych oraz popołudniowych aktywności takich jak:

  • Energetyzujące ćwiczenia na świeżym powietrzu wspomagające koordynacje
  • Ćwiczenia oddechowo ruchowe uwalniające od stresu
  • Choreoterapia, tańce w kręgu, zwiększanie świadomości ciała itp..

Warto przytoczyć, co p. Beata Hansli sama pisze o swojej pracy:

“Wiele z naszego cierpienia powstaje w wyniku niskiej samooceny oraz negatywnych doświadczeń z przeszłości. Czujemy strach i przezywamy różne traumy wiec chcemy coś z tym zrobić ale nie zawsze wiemy gdzie i u kogo szukać pomocy. Bierzemy udział w seminariach i warsztatach próbując ulepszyć nasze życie. Byłoby dobrze gdybyśmy po powrocie do domu nie tracili naszego entuzjazmu i nie wracali do tych samych wzorców i przekonań. Niestety szybko o tym zapominamy i znowu czujemy się nieszczęśliwi i zaczynamy obwiniać za ten stan matki, ojców, partnerów oraz nasze dzieciństwo.
Co z tym zrobić? Po prostu… Obudź się!

Ja ci w tym z radością pomogę, jednakże największa praca musi być wykonana przez ciebie. Maslow kiedyś powiedział ze „Aby pomoc innej osobie należy pomoc najpierw sobie odrabiając „prace domową” samodzielnie”. Budząc twoją silną wolę i udostępniając ci metody i techniki pomogę ci zbudować życie pełne harmonii i szczęścia.
Pracuje intuicyjnie przygotowując indywidualny program dla każdego. Aby uspokoić twój umysł i odnaleźć spokój czasami trzeba zmienić dietę oraz poruszyć ciało i dusze.”
Źródło: <http://bealightworker.com/?page_id=34>

Zapraszamy do oglądania zdjęć z poprzednich turnusów rozwojowych, które znajdują się w galerii na naszej stronie.

Opinie gości naszego ośrodka, którzy uczestniczyli w poprzednich warsztatach:

22.07.2016r. Oskar Niedźwiedzki

“Dziękuje za bardzo miły, owocny pobyt. Atmosfera i ludzie byli niezmiennie sympatyczni. Zajęcia prowadzone przez p. Beatę Hansli były pełne inspiracji. Będę bardzo miło wspominał pobyt.”

23.07.2016r. K. Świętochowska z koleżanką

“Dziękujemy bardzo za cudny pobyt. Szczególnie dziękujemy za niezwykłe zajęcia z p. Beatą Hansli. Pozwoliły one odzyskać nam energię, dobry humor i radość.”

Lipiec 2016r. Maria z Olsztyna

“Przyjechałam zagubiona i nieszczęśliwa. Beato dałaś mi radość, zrozumienie, miłość. Dziękuje”

Serdecznie zapraszamy.